N&D Marka Mamanin Sktsi Nerede Yaziyor?

Fistikpasa

Bir petshopta n&d kedi mama paketlerinin hepsinin sktsi degisik yerlerde ve biraz degisik bir sekilde sanki sonradan yazilmis gibi acikcasi biraz suphelendim. Sanki orjinali silinmis, tarihi gecmis ve sonradan eklenmis gibi. Fotografini cekemedim ama alt taraflarda cok ince siyah renkteydi. Orjinalini de bilmedigim icin sormak istedim acaba elinde paket olan varsa sizde nasil gozuktugunu, nerede yazildigini aciklayabilir mi birde normalde butun paketlerde ayni sekilde mi yazili yoksa normali bu mu?

1 CEVAP

Patronnn

Merhaba... Uzun süredir n&d kullanıyorum. Sktler ambalajın arkasında beslenme tablosunun hemen üstündeki boşlukta yazıyor. Hep 1,5 kg alıyorum. Başka yere basıldığını görmedim. Orijinal ürün kullanıyorum.