Erkek Kedimi Kısırlaştırdım Ve Morarması Var

Aleynaa111

Dün öğlen erkek kedimi kısırlaştırdım gaz anesteziyle oldu işlemi kusma olmadı iştahı iyi su içmesi iyi çişindede bir sorun yok ama uyurken hem titreme ve kasılma gözlemledim hemde karnı pespembe olan çocuğumun karnının morardığını gördüm şuan veterinere ulaşamıyorum arka patisindede siyahımsı yara var tahlilleri yapıldı serum verildimi bilmiyorum bunlar normalmi çok korkuyorum

5 CEVAP

Ahudr

Çok normal gelmedi bana açıkcası 7/24 aćık olan baska bir veterinere götürme imkaniniz varsa iyi olur bence

Ahudr

Ssedef28 arkadasın kedisi erkek erkek kedi kisirlastirmasinda karin bolgesinde olusan morluk normal kabul edilemez.Soruyu dikkatli okuyup yanitlamaliyiz

Aleynaa111

Cevaplarınız için çok teşekkür ederim kedimi dün veterinere götürdüm hiç bir sorun olmadığını söyledi yakalık takıldı morarmada kan alınan yerden kaynaklıymış kanı dağılmış geçermiş kısa sürede yarın tekrar kontrole gideceğiz umarım sorun çıkmaz

ssedef28

benim kedim de uyurken birkaç gün titredi operasyon yeri de morarmıştı ve biraz şişmişti morarması gayet normal 2-3 gün içinde geçiyor şişlik ve morluklar. tabi bahsettiğiniz morluk dikişin çevresindeyse. titreme ve kasılmaları uyanıkken yoksa bi sorun olucağını zannetmiyorum eğer veterinerde çok stres olduysa uyurken o yüzden kasılıyordur

ssedef28

morluk dikişin çevresindeyse yazmıştım zaten