Mevsim Geçişiii

ezgiisc

Kedimin 2 3 gündür iştahı azaldı hiçbir sıkıntısı yok mevsim geçişinden kaynaklı olabilir mi

5 CEVAP

Sm_Ft

Aynı durum bizde de var, ilk defa tüy dökmeye de başladı. Umarım öyledir:(

Rosier4

Bende yaşıyorum iştahı yok az yiyor sebebini mama kaynaklı sanıyordum sizinde mi böyle?

Tuanaalsk

Benim oğluşum da normalinden az yiyor ve tüy döküyor bence de mevsimsel

ezgiisc

Aynen öyle mevsimsel o zaman ya geçiş dönemi diye muhtemelen

Benimkide öyle mama yemesi azaldı ve çok tüy döküyor ama onun dışında herşey yolunda bende mevsimsel olduğunu düşünüyorum