Erkek Kedi Kısırlaştırma Sonrası

serhatakts

Erkek kedimi yeni kısırlaştırdım. En çok nelere dikkat etmeliyim? Tuvalet içine normal kumunu koymalı mıyım? Eğer koyulmaması gerekiyorsa normal düzenine ne zaman geçirebiliriz? Dikişli yerine yara merhemi sürsek süreci hızlandırır mı yoksa normal iyileşmesini mi beklemeliyiz? Şimdiden teşekkürler

2 CEVAP

ssedef28

eski düzenine devam edin ama kumunuz çok tozutuyorsa tozutmayan daha kaliteli bi kumla değiştirebilirsiniz. yara kremi sürmeyin hava almaz ve daha kolay enfeksiyon kapabilir krem yerine crystalin sprey alıp 1-2 fıs sıkabilirsiniz ya da batikon sürebilirsiniz dezenfekte etmek için. dikişler kısa sürede 1 haftada falan kaynıyor zaten

Selapus

Biz herhangi özel bir şey yapmadık...Veterinerimiz krem de önermedi...Çok çabuk eski yaşamlarına dönüyorlar zaten.