Kedim Yavrularını Her Sabah Koltuğun Arkasına Neden Taşıyor Olabilir?

Merhaba kedim bir hafta önce doğum yaptı iki gündür her sabah yavrularını hazırladığım kutudan alıp koltuğun arkasına götürüyor bunu neden yapıyor çözüm yolu önerir misinis

1 CEVAP

Emirrckr

Orayı daha güvenli buluyor sanırım.
Kediler özellikle de anne kediler düşünürken kılı kırk yarar.
Ordan tehlike gelir mi,burdan bir şey olur mu vs.
Bu yüzden de genellikle yer seçimi anne kedinin rahatlığı için ona bırakılır.
Ama taşıdığı yer uygun bir yer değilse en azından daha gizli/kuytu köşe bir yere yeni yuva hazırlayabilirsiniz.