Kısır Kediye Tavuk Eti

serhatakts

Kısır kedime haşlanmış,tuz ve baharatı olmayan tavuk eti veriyorum. İdrar yollarında vb. yerlerde herhangi bir olumsuzluk yaratır mı?

2 CEVAP

Cennet29

Hayır tam tersi sağlıklı. Suyuyla beraber yedirebilirsiniz sıvı da almş olur. Yağsız tuzsuz baharatsız pişirirseniz et türleri sakatatlar balık hepsinden yedirebilirsiniz.

Mslna01

Haftada bir tavuk eti haşlanmış yağsız tuzsuz sorun olmaz,tavuk suyunu sık vermeyin kepeklenme vs yapabilir ayda bir ara ara bir kepçe kadar verebilirsiniz