Kedim İshal Oluyor

Gamzegofret

Yaklaşık 7-8 aylık smokin tekir bir kedim var ve 2 bucuk aydır bizimle. İlk başlarda hiçbir şey olmamasına rağmen son zamanlarda sık sık çok aşırı cıvık olmasada ishal oluyor. Ya eve bulaştırıyor yada poposunda kaka kalıyor. Bunun sebebi ne olabilir acaba? Birkaç kere zararlı olduğunu bilmeden sofradan yemek verdik. Sofra gıdaları kedide ishal yapar mı?

5 CEVAP

Mini2019

Verdikleriniz baharatlıysa çok yağlıysa yapabilir. Yavru kediler çok hassas oluyor. Bağırsak florası doğrudan bağışıklıkla bağlantılı.
kedinize iç parazit yaptırmanızı tavsiye ederim. iç parazit kaynaklı olabilir.
Proplan'ın probiyotiği var 5 gün kullanın bence

yine de kesilmezse mama, bağırsak hastalıkları gibi bir çok kapı açılır.

Ahudr

Hangi mamayı kullaniyorsunuz mamadan kaynaklıda olabilir

Gamzegofret

Mystic kullanıyoruz

Gamzegofret

İç parazit aşısını daha yeni vuruldu 🤷‍♀️
Tavsiyeleriniz için teşekkürler yapıcam umarım iyi gelir

Ahudr

Mystic mamasinda bu tip sikayetler duydum baskalarindan da reflex proplan hills vs deneyin bence