Emziren Kedide Korku Ve İştahsızlık

KediFadil

Kedim 2 hafta önce doğum yaptı her şey çok güzeldi yavrularına bakıyordu. İki gündür iştahı azaldi ve bir anda miyavlayip saklanmaya başladı. Ne yapmam gerekiyor düzelir mi ?

8 CEVAP

Demet1818

Mastit olmuş olabilir benim kedimde bir hafta sonra oyle olmustu.Hemen bi veterinere gösterseniz iyi olur.

Demet1818

Mastit olmuş olabilir benim kedimde bir hafta sonra oyle olmustu.Hemen bi veterinere gösterseniz iyi olur.

Demet1818

Mastit olmuş olabilir benim kedimde bir hafta sonra oyle olmustu.Hemen bi veterinere gösterseniz iyi olur.

Demet1818

Mastit olmuş olabilir benim kedimde bir hafta sonra oyle olmustu.Hemen bi veterinere gösterseniz iyi olur.

Demet1818

Mastit olmuş olabilir benim kedimde bir hafta sonra oyle olmustu.Hemen bi veterinere gösterseniz iyi olur.

Demet1818

Mastit olmuş olabilir benim kedimde bir hafta sonra oyle olmustu.Hemen bi veterinere gösterseniz iyi olur.

Emirrckr

Saklanma derken yavrularını da mı emzirmiyor?
Ayrıca bu miyavlamalar kızgınlık miyavlamalarına benziyor mu?
Çünkü artık günümüz kedileri,bahar ayında doğurup 15-20 gün sonra tekrar kızgınlığa girip çiftleşiyorlar.
Bebekler bazen sırf bu yüzden sefil ziyan oluyor..

KediFadil

Yavrulara bakiyor bir anda korkup sallanıyordu mama yemedigi için ağzına uzattigimda da saklanmaya başladı bugun veterinere götürdüm dişinde sorun varmış