Kediniz İçin Oyuncak

esma6363

Aşağıdaki resimdeki oyuncağı kediniz için yapabilirsiniz
Öncelikle keçeye istediğiniz bi şekli aynı olacak şekilde iki tane kesip birbirine kese gibi dikin bi kısmı açık kalsın ordan içine elyaf veya pamuk doldurun eğer varsa içine bikaçtane tasma zili koyun ve sonra o açık yeri de dikin :) Kediler bu tarz oyuncaklarla oynamaya bayılıyo benimki yastık olarak da kullanıyo :))

6 CEVAP

Gul36

Çok iyi fikirmiş, teşekkürler. =))

esma6363

Rica ederim

Selma_

Çok begendim bende yapicam fakat birde üstüne catnip sıkarsam bu iş tamamdir :)

Selma_

https://youtu.be/Vg9JmfPGORM bu videoyu YouTube'den izleyince daha iyi anlayacağınızı düşünüyorum ;) Ama ben yinede kısaca şöyle diyeyim kedilerin kokularindan hoşlandığı bir ot. Kedinizin ilgisini çekmediği bir oyuncağın üstüne sıkiyorsunuz 5 dk sonra en sevdiği oyuncakları oluyorlar. :D farklı amaçlardada kullanıliyor fakat ben bu amaçla kullaniyorum

esma6363

Catnip ne ? :)

esma6363

Tmm öğrendm kedi otuymuş