Kedim Hamile Kan Geliyor

Kedimin hamilelik süphesi var ilk hamileliği suan az az kan geliyor vajina kısmından bu iyi mi kötümü göğüsleri baya şiş ne yapmam lazım

3 CEVAP

gozdeyilmaz

Öncelikle şüphe mi gerçek mi bir ultrasona götürün acilen veteriner baksın evde yapabileceğiniz bir şey ne yazik ki yok

Emirrckr

Gününü bilmiyorsunuz sanırım,
Göğüsleri şişse yani memelerine süt dolduysa doğum yaklaşmış demektir.
Fakat doğum öncesi kanama oluyor mu emin değilim,sıvı gelmesi normal de kan konusunu bilemedim.
Devam ederse ve herhangi bir doğum eylemi göstermezse veterinere götürseniz iyi olur.
Fakat memelerine süt dolması demek zaten 1-2 gün içerisinde doğum gerçekleşecek demek.(çünkü sütler yaklaşık 2 gün önceden iyice iniyor.)

Emirrckr

Fakat şu da var,şüphe demişsiniz.
Karnı şişmedi mi ki?
Şiştiyse neden şüpheli bir durum?