Kedim Yeni Mamasını Yemiyor :(

Pnrdogan

Royal canin kittenden hills balikliya geçtik mama kabini koklayıp gidiyor ne yapmam lazim , ben önüne koyunca yiyor ama gidip kendisi yemiyor eski mamasını yediği gibi.

4 CEVAP

ssedef28

hills kitten ton balıklıyı benim kedim de yememişti sokak kedilerine verirken yere düşen birkaç taneyi yiyip sonrasında ishal olmuştu :D birkaç gün eski mamasıyla karıştırıp vermeyi deneyin yemezse yapacak birşey yok malesef

Ahudr

Royal caninden devam edin bence

eğer royal canin'e alışkınsa bence o mamadan devam edin ama yine de hill's yemesi gerekiyorsa eski mamayla azar azar geçiş yapılmalı. ayrıca balıklı mama da sevmiyor olabilir. şahsen benim kedim balıklı mamayı çok zorlarsam yer.

Pnrdogan

Hills mama daha iyi ve kilo alır diye geçiş yaptım şu an eski mamasi ile karışık veriyorum bakalım inşallah alışır