Kedim Lavaboya İşiyor

Mayaco

Merhabalar. Yakın zamanda ev değiştirdik. Evimiz değiştiğinden beri kedimiz oraya buraya işemeye başladı. Şu an lavaboya işemeye başladı , kaç seferdir oraya işiyor. Evdeyken gözümüzün önünde tezgahın üzerinde yakaladım az kalsın işeyecekti, hemen tutup kumuna götürdüm onu. Ertesi gün yine lavaboya işedi. Bugünde gözümüzün önünde miyavlayıp gelip sandalyenin üzerine kakasını bıraktı. Artık ciddi sorun haline gelmeye başladı. Veterinere götürmeyi düşünüyorum öncesinde bu panelle paylaşmak istedim. Tecrübesi olan yanıtlarsa sevinirim

1 CEVAP

strese girmiş olabilir. bazı kediler taşınma ve ortam değişikliğinde strese girebiliyor. bir hastalığı varsa bu habercisi de olabilir. ayrıca kediniz kısır değilse ve kızgınlıktaysa bu durum çok normal.