Dişi Kedimin Meme Altı Şişlik

selinuzum

Arkadaşlar merhaba çok acil dönüş bekliyorum kedimi tararken koltuk altı 1.memesini yanlışlıkla sivilcesi zannedip sıktım kopartmadım 1 hafta sonra meme altında şişlik oluştu vete gitmeden önce sizlerden fikir almak istiyorum

1 CEVAP

merhaba eğer bahsettiğiniz gibi bir şey olduysa şişliğin sebebi bu olabilir. şişliği takip edin. canı yanıyor mu ya da bir yara oluşumu var mı diye bakın. tabi yemesine, içmesine ve dışkılamasına da bakın. şişlik geçmezse mutlaka vete götürün.