Erkek Kedi Kanlı İdrar!!!💔

dxanny

Lütfen benimle aynı süreçten geçenler tavsiye verebilir mi? 2 gün önce kedimin idrarında kan farkettim dün de veterinere 2 saat yolla merkezde veterinere götürdüm (ilçede büyükbaş ile uğraştıkları için) veteriner sonda taktı ve 2 ine yaptı klinikte kalsaydı masraf çıkar diye eve götürmemi söyledi bende getirdim o 2 ilaçtan kullanmaya devam etmemi söyledi fakat insan ilacı ve reçeteyle alınıyor bu yüzden farkli 2 ilaç önerdi burda veterinerlerde olan bir ilaç kedi pusete girmediği için akşam veteriner gelip yapıcak fakat HALA KANAMASİ VAR VE KENDİNİ SIKARAK İDRARİNİ YAPIYOR VE KANLI İDRAR YAPIYOR ARADA VÜCUDU TİTRİYOR DIŞKI DAHA HİÇ YAPMADI LÜTFEN KENDİ TEDAVİ SÜRECİNİZİ ANLATİRMİSİNİZ DAHA YENİ 2 KEDİMİ KAYBETTİM😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

4 CEVAP

lwb

ilaçları kullanmaya başladığınızda düzelme başlayacaktır bu bir süreç, mamasını da değiştirmesi gerekir üriner mamaya geçilir bu süreçte.bunların yanında en büyük destekçi su olacaktır. su tüketimini bir şekilde arttırın ve ne yiyorsa sulu bir şekilde verin. şırıngayla da su takviyesi sağlayabilirsiniz

dxanny

Görmedim özür dilerim ilaçlarını bugün yapamadık pusete girmediği için yarına kaldı dışkı sorun lavman önerdi veteriner umarım yapmaya başlar (ölmezse) belki ben abartiyorumdur yaşımın küçüklüğünden ama durumu kötü😢 siz üriner mama olarak ne önerirsiniz

basakttt

üriner royal canin, virbac, proplan vb markaların urinary mamaları var, yaş ve kuru. onları veterinerden satın almanız gerekiyor, veteriner ürünü olduğu için internetten satılmıyor ama acilen geçmelisiniz bu süreçte normal mama yememeli.

Ahudr

Belediye veterinerinden yardim isteyin sokakta baktiginizi soyleyin