Kedim Neden Böyle

ozmet

kedim yaklaşık 1 .5 ay önce doğum yaptı doğumdan sonra evcil kedi olmayı bıraktı resmen vahşileşip bir sokak kedisi oldu eskiden kucağa vs yatar kendini sevdirirdi şimdi ise çok fena hali soruma bahane bulanları bu soru mu diyenleri şikayet ederim güzelce cevap verenleri patilerim

6 CEVAP

Yavrularını korumak için diye düşünüyorum annelik iç gidüsü

doğum sonrası içgüdüsel olarak korumaya çalışıyor benimkisi bana saldırmıştı ilk gün. 1 hafta sonra düzeldi

ozmet

sağol

esma6363

Anne yavrularını besleyip büyütme iç güdüsüne sahip.olduğu içn kendini korumaya çalişiyo bizm binanin altnda bi kedi vardi doum yapan doumdan once cok uysaldi ama doum yaptktan sonra hrçnlaştı yavrularini koruma amacida var:)

cat20

Annelik işte

aslihan_e

Bizimki eskiden beni görünce iki ayağının üstüne kalkar kucağına al derdi. Koşup kucağıma atlardı sürekli. Şimdi başını bile sevdirmiyor. Bizimkiler de bir buçuk aylık. Oysa ki artık çocukları korumuyor bile. Yabancı kediler gelip dövüyorlar bahçede bizimkinin umrunda değil. Ben mi anneleriyim diyorum. Ama huyu hâlâ aynı. Sanki sokak kedisi. Hele istemediği bir şey yaparsam direk saldırıyor.