Acil Bakabilir Misiniz?

duman2707

Arkadaşlar kedim hamile
Kafasında böyle bi tüy dökülmesi olmuş ve kan var o bölgede
Bu neye işarettir?
Vitaminini hiç aksatmıyorum beslenmesinde de sürekli ete ağırlık veriyorum
Dış paraziti de yapılı
Başka neyden olur ki bu

4 CEVAP

Emirrckr

Mantar olabilir,
Stresten olabilir,
Ya da bir ihtimal o bölgeye tırmık almış olabilir.
Bence bir hekim kontrolü daha iyi olur.

mantar olabilir. veterinere götürmeniz gerekiyor maalesef evde geçebilecek bir durum değil.

duman2707

Teşekkürler bugün zaten diğer kedilerimi veterinerimize götüreceğim orda öncelikle bi hekime sorarım
Tırmık olabilir dediğiniz gibi belki çünkü içerde ablası da var bazen öyle pati atmalar oluyor da aniden oluşmuş bi yara hiç çözemedim

Emirrckr

Anladım,
Evet tırmıkta olabilir.
Ama mantar ihtimali de göz önünde bulundurulmalı.
Belki şu an hamile diye çok tedavi seçeneği olmayabilir ama doğumdan sonra en azından bir planlama yaparsınız.
Mantar,yayılabilen bir hastalık.
Hatta bizlere dahi geçebiliyor.