Kan Mı Bu Anlayamadım Yardımcı Olur Musunuz ?

Feridunn

merhaba arkadaşlar, dün dişi kedimi kısırlaştırdım bugün ilk defa tuvaletini yaptı. yaparken de hafif miyavladı çok eşeledi kumu sonrasında baktım ama asla emin olamadım ışıksız halinde farklı ışıklı farklı fotoğrafta. yarın ilk işim veterinere gidip sormak olacak. kusura bakmayın fotoğrafı ekliyorum.

1 CEVAP

yarenkolcu

görüntüde kan gibi duruyor aynı durumu kedimde yaşamıştım. takip etmek gerek . durumu şu an nasıl? iştah ateş hareket durumu nasıl