Kol Altı Ödemi, Bu Sorunu Yaşayan ?

Ceren_pars

Öncelikle 2 aydır veteriner kontrolün de olduğunu belirtmek isterim. Kedimin kol atı sürekli ödem topluyor veteriner şırınga ile sıvı çekip ödem kremi veriyor ama tekrarlıypr geri. Sabah farklı bir veterinere götüreceğim. Sıvıyı test ettiler kötü bir şey yok dediler. Böyle bir durum ile karşılaşan oldu mu ?

2 CEVAP

Fistik23

Kol altında böyle bir sorun yaşamadım ama sırtında iki üç gün önce ceviz büyüklüğünde bir şişlik oluştu vet götürdüm 19 gün önce kuduz aşısı olmuştu muayene etti bir şey yok dedi bölgeye yumuşak mesaj yapın sicak su koyun dedi sicak su koydum yavaş yavaş indi ve geçti şimdi çok küçük nohutun 4/1 kadar var bulmakta zorluk çekiyoruz minicik kaldı şırınga ile çekme olayı kedim kısırlaştığında karnının altında dikiş yerinde cevizden daha büyük bir şişlik oldu bir kere şırınga ile çekti şişlik hâlâ vardı ikinci şırınga ile çekmek istediğimde gelmedi bir hafta sonra tekrar şişer dedi şişlik hâlâ vardı ama bir hafta sonra tekrar gittik yarım ceviz büyüklüğünde idi baktı bu çekilmez kendi kendine geçer dedi şişlik dikişler düştü hâlâ şişlik vardı sonradan geçti şırınga ile çekildiyse sıcak su yöntemini deneye bilirsiniz sicak su koyduktan yumaşadıktan sonra mesaj yapıyordum ben sırtındaki öyle geçti aşıdan sonra oluşan vetterinere sorun öyle uygulayın bide şırınga ile çekilen çekildiktan sonra bile şişlik varmış gibi durabiliyor onada dikkat edin iki başıma gelen durumdada şişlik elime attıgımda bana çok şert sanki yumru varmış gibi geliyordu şükür ikiside geçti

Fistik23

Bide unuttum dikiş yerinde oluşan ödem ameliyattan sonra atlayıp zıplaması yüzünden oluşmuştu sizikide darbeye dayalı hareket ettikçe şişiyor olabilir ben hareketlerini minumum düzeye indirmiştim