Natures Variaty Mama Hakkında Ne Düşünüyorsunuz

Aleynaa111

Kedimi kısırlaştırdım bebekliğinden beri orijen cat kitten kullanıyordum kısırlaştırmam ani gelişti acana wild praire almıştım geçiş dönemindeydik kedim çok stres oldu sürekli dışarı çıkmak istedi bende veterinerimle konuştum operasyon yapıldı acana mamayı bitene kadar verebilceğimi söylediler bende mama arayışına girdim acana kısırlaştırılmış mama ile devam edecektim fakat ağır gelebilceğini düşündüm yorumlarıda beni ürküttü natures variaty mamayı gördüm tesadüfen yorumları çok iyi kullanan herkes öneriyor siz ne düşünüyorsunuz

3 CEVAP

Canimyavrum

Bende bebekli kten beri hills kullanıyordum .15 gün olacak natures somonluya geçtim DHA güzel yemeye başladı we su içmesinde artış gözlemledim.şu anlık çok iyi büyük paket sipariş werdim☺️

duman2707

Ben orijen kullanıyorum ama zamanında denemek için natures variety almıştım
Çok severek yediler resmen ödül maması muamelesi uyguladılar
Zaten kilolular daha da kilo aldırmasın diye tekrar almadım birde orijen in içeriğini daha çok beğeniyorum çeşitlilik bakımından ama natures variety de gayet iyi tavsiye ederim

yumik

Ben de brit care ishal yapınca tavuklu kısırlaştırılmışına geçtim kedim çok severek yiyor kakası falan her şey normale döndü içeriği de çok temiz büyük paket sipariş vericem