Evde Bırakmak Mı Daha İyi ?

Rosier4

Merhaba herkese , kalp hastası 1.5 yaşında british cinsi kedim var veteriner haricinde hiç dışarı çıkmadı haliyle dışarıdan da korkuyor.Yazın düğünüm var şehir değiştiricem 1-2 saatlik mesafem olacak baba eviyle kedim aileden en çok bana düşkün hep benim olduğum ortamlarda bulunur ailelerin diğer üyeleriyle de gayet iyi anlaşıyor ben evlendikten sonra yanıma almak istiyorum yeni bir ev yeni eşyalar zor gelecek farkındayım ama sizce nasıl daha mutlu olur alıştığı evde mi kalmak ister benimle başka evde olmak mı yaşadınız mı böyle bir durum ben kedimi yanımda götürmek istiyorum ona çok alıştım aklım onda kalır eğer bırakırsam ama onun mutluluğu benimkinden önemli o hangi şekilde daha mutlu olur tavsiye verebilir misiniz?

4 CEVAP

Mslna01

Kediler yaşadığı yeri benimserler eğer sizin ile mutluysa düzeni kurduktan sonra yanınıza almanız daha sağlıklı olacaktır

Mini2019

Evde bakacak biri varsa evde kalması daha iyi

Rosier4

Evde bakacak tabiki birisi var ama ben yanıma almak istiyorum aklım kalır bırakırsam zamanla alışır mı yeni eve

Emirrckr

Kediler yeni ortama ayak uydurabilen canlılar,
Zaten siz yanında olacaksınız,
Yeni evde onu gerecek ürkütecek bir faktör yoksa elbet alışır.
İlk birkaç gün belki sorun yaşarsınız o kadar.
Bence yeni evinize götürmeniz daha doğru bir seçim,hem sizden de ayrılmamış olur.