Kum Sorunu

lilasmom

İyi geceler herkese, ben kumla ilgili soru soracaktım. Kedim kumunu çok dağıtıyo yani kum kabının önünden salona kadar hep kum oluyor her yer çıktığı zaman kücük taneli kum kullanıyoruz. Dağılmasını nasıl engellerim?

3 CEVAP

Aysetaha

Tuvalet önü paspasları var onlardan almanızı tavsiye ederim delikli ve tırtıklı olduğu için tuvaletten çıkınca ayağındaki bütün kumlar oraya düşüyo bilginiz olsun

Gul36

Kumunuzdan memnun musunuz peki? Bir de kalın taneli deneseniz? Onun da ezilip dağılma riski var ama ince taneliler kadar olmuyor. Ayrıca Aysetaha'ya katılıyorum, paspas koyabilirsiniz. Ben küçük bir kilim serdim, o da işe yarıyor.

nyancat

Kalın taneli tek başına iyi performans göstermiyor topaklar çok hızlı dağılıyor ayaklara yapışmama konusunda çok iyi ama daha az dağılıyor o yüzden kalın ince karışık kullanın paspas etkili değil çünkü bizde önüne koyduk halı var şuan yine de patilerinin arasına sıkışık kalanlar var yürürken pıtır pıtır dökerek yürüyor ama kalın ince karışık bir tık daha iyi bir de küçük faraşlardan alırsınız gördükçe temizlersiniz