Kedi Poposunda Kan

PnrBlut

Ya benim 6 aylık bi kedim var kaka yaptıktan sonra poposundan kan damlıyor yere bazen bazen kakasi kivamli yumusak bazen normal oluyor gun ve gun değişiyor bunun nedeni ne olabilir

4 CEVAP

yarenkolcu

bunun altında çok riskli hastalıklar olabilir. kanlı ishal kedilerde şu dönemde çok yaygın allah korusun genclik hastalıgı fip gibi hastalıkların da belirtisi. genel durumu nasıl kedinizin halsizlik ateş iştah? veya kullandıgınız mama nedir? mamalar da çok etkilidir her mama kullanılmamalı veya ani hızlı değişimler yapılmamalıdır

yarenkolcu

bunun altında çok riskli hastalıklar olabilir. kanlı ishal kedilerde şu dönemde çok yaygın allah korusun genclik hastalıgı fip gibi hastalıkların da belirtisi. genel durumu nasıl kedinizin halsizlik ateş iştah? veya kullandıgınız mama nedir? mamalar da çok etkilidir her mama kullanılmamalı veya ani hızlı değişimler yapılmamalıdır

yarenkolcu

bunun altında çok riskli hastalıklar olabilir. kanlı ishal kedilerde şu dönemde çok yaygın allah korusun genclik hastalıgı fip gibi hastalıkların da belirtisi. genel durumu nasıl kedinizin halsizlik ateş iştah? veya kullandıgınız mama nedir? mamalar da çok etkilidir her mama kullanılmamalı veya ani hızlı değişimler yapılmamalıdır

vakit kaybetmeden vete götürmelisiniz çünkü maalesef kanlı dışkı normal bir şey değil. dışkının değişmesi de mamayla alakalı olabilir ama sebebi hastalık da olabilir. lütfen en yakın zamanda kliniğe götürün.