Aşı-Veteriner

furkarik

Merhaba herkese kedime bugün 1. karma aşısı yapıldı. 15 gün sonra deniyor diğerine fakat 15 değil de 9 veya 10 gün sonra yaptırmamızda bir sorun olur mu ? Diğer bir soru ise İBB Fatih hayvan aşılama Merkezine daha önce gitmiş olan var mı ? Sahiplendiğimiz kedilere de yardımcı oluyorlar mı ? Ücretler hakkında bilgisi olan var mı ?

1 CEVAP

aslihan_e

9-10 gün sonra asla olmaz, 15 ya da 21 gün sonra yapıyor veterinerler. Belediye sadece sokak hayvanları ile ilgilenmekle yükümlü. Orada sadece kuduz aşısı yapılabilir.