Konya Veteriner Sokak Hayvani

edmrcglu

arkadaşlar sokaktan bir kedi geldi dogurdu bana onlara da ilan acacagim anneyi kisirlastirmak istiyordum aslında ancak fakülte bile 2600₺ dedi sokak kedisi de olsa ogrenciyim bursumdan ayirmaya çalışarak götürmek istemistim ancak böyle beni cok zorlayacak bildiginiz bir ozel klinik var mı daha uyguna yapan sokak hayvanlarina

2 CEVAP

Canimyavrum

Merhaba eski garajda acar mutlu klinik War arkadaşım cemanur oraya sokak canlarını tedawi kısırlaşma için daim götürüyor.isterseniz bir görüşün.

edmrcglu

bana inanılmaz uzak 1.5 saat gibi ancak arayacagim tesekkurler