Çok Acil Bakar Mısınız

Enidaesin

2 haftalık yavru kedilerimiz var, ikisi gayet sağlıklı ama birisi annesini emmiyor, çok zayıfladı. Veteriner çok küçük olduğu için müdahele edemeyiz dedi. Süt tozuyla besliyorum ama onu bile yemek istemeyip ağzından çıkarıyor ne yapabilirim yardımcı olur musunuz

2 CEVAP

Emirrckr

Bu kadar küçük kedilerde tedavi şansı ve imkanları da maalesef sınırlı oluyor.
Yavru kedinin istemesi lazım.
Gerekirse anneye ayrı emzirtmeyi deneyin mesela anne yuvanın dışında yatarken yavruyu memesine koyun.
Çünkü küçük kaldıkça diğerleri onu daha da ezecek.
Umarım hayata tutunur..

Enidaesin

Deneyeceğim çok teşekkür ederim