Kedim Sürekli Ev Salonumuza Havlu Bez Vs Getirip Biz Bakana Kadar Miyavlıyor Neden Olabilir

yarenkolcu

baya merak ediyorum neden olabilir

2 CEVAP

intheocean

Onu oynatmıyorsanız oyun istiyor olabilir. Olta oyuncaklar veya sevdiği herhangi bir oyuncak ile günde minimum 15 dakika oynayın ki (Zamanınız varsa daha fazla oynayın lütfen.) enerjisini atabilsin. Eğer düzenli oynatıyorsanız da bunu yapıyor olabilir çare oynatmak 😸

aslihan_e

Size av tutup getiriyor içgüdüsel olarak. Fare bulsa tutup getirir. Belki ödül ister karşılığında veya sizi sevdiği için yemeniz için getirir ya da dişi ise yavruları eğitme mantığı ile tuttuğu avla oynayın ve avlanmayı öğrenin içgüdüsü ile getirebilir.