Hipet Ürünlerini Deneyen Var Mı?

Hipet markasının bakım ürünlerini deneyen, olumlu/olumsuz yorumlarını paylaşabilecek olan var mı? Ve içeriği temiz mi?

Bakım için önerebileceğiniz başka ürünler var mı?

Ben birkaç sene önce leke temizleyici+koku giderici ürünleriyle birlikte pati temizleyici ve pati balmı almıştım. Leke temizleyici+koku giderici setini kedimin işediği yerler için kullanıyordum, kısmen işe yarıyordu. Pati temizleyicisi de fena değildi, kullanımı kolay ancak kedim fazla sabırlı olmadığı için pek sık kullanamadık. Balm da kokusu güzeldi ve yumuşacık yapıyordu.

Bu ürünlerle birlikte dental bakım seti ve bağışıklık sistemi destekleyici setini almayı planlıyorum. Bu setler probiyotik+ağız bakım suyu+eklem ve kemik gelişim destekleyici gibi ürünler içermekte. Gerçekten işe yarar mı ve içeriği temiz mi bilmiyorum.

Kullanan varsa yorumlarını paylaşabilirse çok sevinirim. Kullandığınız başka bir ürün varsa onlarla ilgili fikrinizi de almak isterim.

1 CEVAP

FatmaCD

Ben de ağız bakim suyunu alacaktım şimdi sizin yazınızı gördüm umarım burada kullanan birileri vardır ve geri dönüşleri bizimle paylasir