Kedi Taragi

Scot

Meraba schottish fold kedim var onerebileceginiz uygun fiyatli tarak varmi acaba..

8 CEVAP

nyancat

Eldiven şeklinde taraklar var özellikle kediniz sevmiyorsa taranmayı bu işi kolaylaştırıyor ve çok iyi tüy topluyor bizde normal tarakta var ama eldiven gibi iyi toplamıyor hiç

Scot

Ilk defa alicam daha once hic taramadim.herkes furminator markali olandab oneriyor oda biraz pahali geldi.eldivenede bakarim tsj

Derdedermanim

Herhangi bir tarak kullanabilirsin zaten kısa tüylü çok sorun olmaz tarak furminatör dökülmek üzere olan tüyü koparır onuda almaya karar verirseniz kısatüylüler için olanı alın o biraz serttir kediler pek sevmez tüyler eve dökülmeden tarağa toplamaktır maksat.Ama yavru kediler tüy dökmez.Yinede diş fırçalamaya tüy taramaya alıştırmak lazım ki ilerde sorun çıkarmasın.

deniz_berkan

iki kedim içinde bu ürünü kullanyorum ... tüyleri pamuk gibi uçuştugu için furminator kullanacak kadar pahalı bir olaya gerek yok cunku zaten taranma ihtiyacları haftada 1-2 kez oldugundan okadar para vermeyin

https://www.petlebi.com/kedi-urunleri/luxury-paws-yumusak-sapli-kedikucuk-irk-kopek-taragi-125x9cm.html

@deniz_berkan böyle bir tarak kullandım fakat kedimin canını acıttı çok sivriydi siz memnun musun yada böyle bir sıkıntı yaşadınız mı

Muzeyyennb

**********'te uygun eldiven şeklinde taraklar var.Ben çok seviyorum. Hem kolay oluyor,size de öneririm..

Selma_

Furminator öneririm fakat size pahalı geliyorsa hiç denemedim ama nyancat in dediği eldiven şeklindeki tarak işe yarayabilir.

VASVIYE

ever furminator taraklar gerçekten de pahalı ama benim kedimin tüyleri uzun olduğu için eldiven tarak işe yaramıyor çift taraflı bir tarak var ben onu kullanıyorum yada normal bir tarak alabilirsin