Kedime Devamlı Olarak Miyavlıyor

Gizemlibiri

Öncelikle merhaba benim bir dişi bir kedim var 1 haftalığına memlekete gitmiştim anahtarımı arkadaşıma bırakıp kedime bakmasını söylemiştim önceden de böyle yapıyordum ancak son memlekete gidip gelişimde kedimde farklılıklar sezdim sürekli beni gördümğ miyavlıyor belki diyorum sevilmeye ihtiyacı vardır alıyorum kucağıma seviyorum durmuyor kaçıyor yine miyavlıyor ve severken de elimi yalıyor süreklü bir süre elimi yaladıktan sonra da ısırıyor bazen yanıma geliyor sürekli miyavlıyarak diyorum ki bakmıyacağım bu defa suratına bakmayınca da bi anda ısırıyor oyun oynamak istiyordur diyorum oyuncaklarını veriyorum ona yine bana miyavlıyor 5 dk sonra oynuyor yani ne olmuş olabilir anlamış değilim bir de yemi mama almıştım ona felix markalı onu da güzel yiyor e suyunuda sürekli ve güzel bir şekilde temizliyorum yani ne yapmam gerekiyor başka anlamış değilim şunu da eklemeliyim ki poposunda siyah böyle kurumuş dışkı gibi bir şeyler de var onlar ne olabilir bu konu hakkında bana yardımcı olursanız sevinirim

1 CEVAP

kediniz kısır mı? eğer değilse sebebi kızgınlık olabilir. benzer hareketleri kedim kızgınlığa girdiği zaman yapıyordu. ama tabi sadece sizi özlediği veya enerjisini atamadığı için de olabilir. biraz ödül maması ve yeni oyuncakla gönlünü alın. poposunda eğer bir şişlik veya kızarıklık yoksa endişelenecek bir durum olduğunu sanmıyorum çünkü bir sorunu yokmuş. kendini iyi temizleyemiyorsa evcil hayvanlar için mendiller var onlarla temizleyebilirsiniz. yine de vete danışın tabi.