Dışkıdan Ve Ağızından Kan Neden Gelebilir

Saglam123

8 aylık golden hem ağızdan hem dışkıdan kan geliyor aşırı halsizleşti en sevdiği yemeğin yüzüne bile bakmıyor hiç bişy yemiyor Veteriner’i ile görüştüm sabah olur olmaz gidicez tahlillerini yapıcak serum faln takılcak ama o sabh nasıl olucak bilmiyorum bi fikri olan lütfen biraz olsun içimi rahatlatacak birşey söylesin gözümün önünde sanki bir anda zayıfladı çöktü☹️☹️

7 CEVAP

burlo

sokak köpekleriyle oynamalarına izin verdiniz mi son günlerde ? bulaşıcı hastalık kapmış olabilir umarım gençlik hastalığı değildir. çok geçmiş olsun

Selma_

Inşallah gençlik hastalığı değildir :( sürekli bizi de bilgilendirin çok merak ettim . Inşallah hemen iyileşir

aleynacamgoz

Çok geçmiş olsun içinize su serpmek isterdim ama dua edeceğim sadece inşallah büyük bi sorun yoktur arkadaşın dediği gibi gençlik hastalığı olma ihtimali var. benim kedimde geçirdi ama o yüzden çok iyi anlıyorum zor bi hastalık ve cidden bebişinizin gözler önünde zayıfladığını görüyorsunuz benimki bi günde 100gr kaybetti ama iyileşti inanın morali iyi tutup tedavi ettirdiğinizde herşey düzelir imkansız bi şey değil kötüye yormak istemiyorum inşallah üzücü bi şey değildir çok çok geçmiş olsun yarın veteriner sonrası bilgilendirme olarak buraya yazabilirseniz benimde içime su serpersiniz tekrar geçmiş olsun

Çok geçmiş olsun çok üzüldüm :( ben veterinere gitmesini tavsiye ederim tekrardan çok geçmiş olsun :*

:( :( :(

aleynacamgoz

köpeğinizin durumu nedir?

Muzeyyennb

Bir an önce veterinere götürün. Erken teşhis çok önemli.