Kedim Kuyruğuna Dokundurmuyor Sebebi Ne Olabilir?

kayaburcu

Merhabalar kedim erkek 12 aylık şuan kızgınlıkta koku bırakıyor ve çok tüy döküyor bu dönemlerde normal olduğunu biliyorum fakat bugün kedimi tararken kuyruğuna elini bile sürdürmedi tarakla biraz taramaya çalıştım miyavlayıp kaçmaya çalıştı sonrasında ısırdı bu normal mi öncesinde de kuyruğunu pek taratmazdı ama şuan daha hırçın kızgınlıkta olduğu için olabilir mi?

1 CEVAP

erkek kediler kızgınlığa girdiği zaman agresifleşirler maalesef. tabi sadece taratmak istemiyor da olabilir. yine de bence geç kapmadan kısırlaştırın.