Arkadaşlar Askere Gideceğim İçin Kedimi 2 Aylığına Arkadaşıma Bıraktım

Kahve14

Anket

Unutur
(2 oy)
Unutmaz
(10 oy)
Toplam (12 oy)

Askere gideceğim için kedimi arkadaşıma bırakmak zorunda kaldım. Arkadaşım evine tüm eşyalarını ve oyuncuklarını da götürdüm yabancılık çekmesin diye. Arkadaşımda cidden çok ilgileniyor. Şimdi sormak istediğim soru bu 2 ayda kedim beni unutur mu doğduktan hemen sonra sahiplenmiştim ve 1 senedir bende. Beni unutmasından ve aramızdaki bağın bozulmasından korkuyorum

4 CEVAP

Cennet29

Benim kedim şehir dışında 1 ay tedavi görmüştü. Beni görür görmez tanıdı eve getirdiğimiz de hepimizi tanıdı. Banyo musluğundan su içme huyu vardıe hemen gtti musluğun başına. Hiç bir şeyi unutmamıştı

Fttmgll

Siz kendinizin kokusu olan eşyalarınızdan da bırakın kedinizle birlikte kokunuzu unutmaz , bir yıldır sizinle berabermiş bence unutmaz ama tabi kesin değil aranızdaki bağ önemli

aslihan_e

Bazen ilk başta yabancıymışsınız gibi çekingen davranabilirler ama kısa sürede düzelirler. Bazı kediler çok insancıl oluyor ya, mesela arkadaşınıza bile hemen sevilen bir kediyse öyle bir kedi hiç sorun etmez.

Kahve14

Bunları duymak çok mutlu etti çok teşekkür ederim