Yavru Kedinin Gözleri Gri Oldu

ZynpBlgn

Arkadaşlar 3.5 haftalık yavru kedim var annesi tırnaklarına zarar veriyordu bu sabah veterinere götürdüm. Annesinden ayırıp kendimiz bakmamızı söylediler. Yavrunun gözleri dün siyahtı az önce fark ettim gri olmuş. Bir anda kör falan olmamıştır değil mi...

3 CEVAP

değişen şey göz rengi mi yoksa puslu olması mı? eğer göz rengiyse endişelenecek bir durum yok henüz bebek olduğu için normal. ama pusluysa vete gitmeli.

ZynpBlgn

patipatipatik gözleri veterinere gittiğimizde siyahtı sonradan her tarafı grimsi olmuştu pek de pus gibi değildi sonrasında da 2 saat içerisinde öldü maalesef

çok üzüldüm başınız sağolsun :(