Kedim 8 Aylik Erkek , Kızgınlığa Ne Zaman Girecek?

Pnrdogan

Normalde girmesi gerekiyor diye biliyorum ama şu an bir şey yok sağlık konusunda bir sıkıntısı mı var diye endişe ettim normal mi sizce?

2 CEVAP

erkek kediler genellikle 1 yaş civarı kızgınlığa giriyorlar. henüz 8 aylık olduğundan onun için erken olabilir. bence endişelenmenize gerek yok sokaktakiler için bile çok erken bir dönem kızgınlık için :)

Fistikpasa

Benim iki erkek kedim 10-11 aylık civarıyken girdiler kızgınlığa birbirlerinin üstüne falan çıkmaya yelteniyolardı ama çok şükür etrafa işemeye başlamadılar.12 aylıkken ikisini aynı gün kısırlaştırdım