Kedimin Kilosu

Ecerana

3 aylık dişi kedim 1 kilo 200 gram sizce normal mi görenler zayıf diyor sizce büyüme çağında boyu uzadığı için mi böyle yoksa gerçekten zayıf mı cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim fotoğraflar da yattığı için biraz kilolu çıkmış ayak ta dururken daha zayıf görünüyor

10 CEVAP

Ecerana

Teşekkür ederiz :)

aleynacamgoz

Bana kalırsa normal benimki de 2.5 3 aylık arası bi şey 1 kilo 300 gram

aleynacamgoz

ay bu arada çok şeker maşallah

Derdedermanim

Yoo gayet normal.

Ecerana

Öyle mi ne biliyim bn de insanlar zayıf deyince endişelendim teşekkür ederim

Muzeyyennb

Gayet normal bence :) endişe etmeyin. Büyüdükçe daha da kilo alır

Kjw

Benim 3 aylık erkek kedim 1.700 gr geliyor ama boy attı baya büyüdü iyice hiç göstermiyor...Sizinki ok zayıf durmuyor,dişiler genelde öyle oluyor sanırım.

Ecerana

Bir şey daha sormak istiyorum yeni konu açmayım boşuna. Kedim kendini sevdirmez pek uyurken bile sevsem sürekli kıpırdar en sonunda patilerı ile destek vererek oyun oynamaya çalışır sizce ileride bu durum geçer mi yoksa miniğimin huyu mu bu cevaplarınızı merakla bekliyorum

Ecerana

Maşallah sizin ki de çokmuş ya inş ileri de obezite ile uğraşmazsınız

privacy031

benimki 1 yaşında ve 5 kilo..bu işte bir gariplik var:)