Proplan Kısır Mamadan Sikayetci Olan Var Mi?

yagmurryamaan

2 seneyi aştı proplan kısır kullaniyorum.Kedilerime son aldığım pakette iştahla yemiyorlar zoraki yiyorlar.Ayni sorunu yasayan var mi?

3 CEVAP

Ahudr

Bir iki pakette ben de aynı sorunu yasadim farkli bir mamaya gecmeye calistim bir kac denemeden sonra yine yeni aldigim proplani tercih ettiler bazı serileri sıkıntılı sanırım Proplanla iletişime gecin yeme garantili sonucta mamalari bu gibi durumlarda degisim yapiyorlar mutlaka

dilanbulent

Sıkılmış olabilirler, mamadan kaynaklı bir problem olduğunu sanmıyorum.

Fistikpasa

Sıkılmış olabilirler arada bir mamasını değiştirmeniz gerekiyor