İştah Sorunu

Thena

Kedim 1 buçuk yaşında erkek kısır . İştah sorunu var ve bir çok mama değiştirdim . İlk başta ilgi gösterip sonrasına bırakıyor . Kilo aldırmak için somon yağı dışında ne kullanabilirim ? İştahını nasıl açabilirim?

2 CEVAP

Ahudr

Benim erkek kedimde oyle maalesef kuru mamayi ilk verdigimde yiyor sonra pek yemiyor herhangi bir alerjisi vs yoksa evde kendjniz hazirlayin tavuk sakatat vs mamalar ve kaliteli yas mamalar verin

dilanbulent

Bazı kediler ne yazık ki böyle çok seçici olabiliyorlar. Somon yağı kullanan tanıdıklarım oldu ama hiçbiri istediği performansı alamadı açık konuşmam gerekirse.