Kedim Kakasını Yaptıktan Sonra Şişlik Oluyor Mama Alerjisi Dendi Fakat Geçmedi

LiKue

Kedim kaka yaptıktan sonra poposu şişiyor mama alerjisi kabızlık dendi mama poroplandan Royal canin gastrointestinal e çevrildi fakat sorun devam ediyor. Görünen kısım dışarda kalmadıgı için ameliyat edemeyiz takip diyorlar bu doğru mu

4 CEVAP

dilanbulent

Bunun ciddi bir sıkıntı olduğu çok belli, hiç normal bir görüntü değil bu. Bu tarz ciddi durumlarda tek bir veteriner hekimden fikir almak çok kötü sonuçlara yol açıyor. İnanın bazısı ilgilenmiyor, bazısı bilmiyor veya umursamıyor. Lütfen başka bir veteriner hekime sorun.

Ahudr

Ilk defa bu sekilde bir mama alerji tepkisi goruyorum ve cok sacma geldi acikcasi mutlaka farkli bir hekime daha gostermeniz lazim instagramda bazi popiler veterinerler var paylasimlar yapip sorulari cevaplayan hatta onlardan da fikir alin resimlerini gonderip

Sezgek

Böyle mama alaerjisi mi olur yahu şu anda hatırlamıyorum ama bu iç parazitlerden biri de rektumun dışarı çıkmasına neden oluyordu iç parazit bakıldı mı bence acile farklı bir vete danışın

LiKue

Cevaplarınız için teşekkür ederim, 🌸Birden fazla görüş aldım ama içim rahat etmedi.mama alerjisi nin yanı sıra sfenks kası da gevşekmiş.geri girdiği için müdahale edilmiyormus ne zaman dışarıda kalırsa makat o zaman ameliyatlıkmış🥺böyle beklemek çok zor. Parazit ilacı verilmişti süresinin dolmasına bir ay var. O yüzden aynı durumu yaşayan biri var mı diye merak ettim 🥺 offf