Kedimle Tatile Çıktım Çok Stresli

Cansuaslan22

6 aylık kedim ilk kez yabancı eve girdi hiç bişey yemiyor içmiyor tuvalete gitmedi az önce zar zor ödül maması verdim seviyor diye ne yapmam lazım

2 CEVAP

Sezgek

Çok normal kediler bulundukları ortama çok bağlıdırlar üstüne çok gitmeyin bir kaç gün sürebilir yemek yememesi yaş mama falan vermeye çalışın bol bol oyun oynamaya çalışın uzun süre yalnız bırakmayın iki günden fazla yemek yemezse ve ya su içmezse bir vete danışın ama sağlık sıkıntısı olmasın

3Ecee3

Bulundugu ortamdan dolayi stresli olabilir sakij davranmaya calisin gurultulu ve kirli yerlerden uzak tutun kendi evinde olamadigindan dolayi yemek yemiyor veya farkli seyler yapmak istemiyordur