Kedimin Ensesinde Tüy Dökülmeleri Var

DenizBaysal

merhaba
kedimin ensesinde 2 öbek tüy dökülmüş birinde kızarıklıklar var. mantar olduğunu düşündüm ama hiç kaşınmıyor. tepkisini görmek için o bölgeyi ben kaşıdım ama ne hoşuna gitti ne de rahatsız oldu. Ne olduğuna dair bir fikiriniz var mı acaba?

3 CEVAP

Ahudr

Son kullandiginiz pire damlasi yapmis olabilir mi acaba

mantar olma ihtimali var ve evde geçirebileceğiniz bir hastalık değil. alerji de olabilir. eğer tavuklu mama veriyorsanız bir süre balıklı mamaya geçiş yapın ama tabi en doğrusunu veterinere gitmesi. geçmiş olsun.

Cookiecan

Mantar ya da egzama olabilir