Kapı Önündeki Kedi Yağsız Makarna Yer Mi

ilaydacakir

Binamızın önünde bir sürü kedi yaşıyor sürekli kuru mamalarını sularını koyuyorum ama kuru mamaları bitmiş

Yağsız haşlanmış makarnanın içine kendi kedime hazırladığım brokolili tavuklu tavuk sulu mamadan karıştırıp içine bir de biotinli vitaminden döküp karıştırıp onlara versem bir zararı olur mu acaba?

5 CEVAP

MFASLANBEY

Yer ya

genelde sokak kedileri pek yemek ayırt etmiyorlar. ben de mecbur kalınca makarnayla ciğer, tavuk falan haşlayıp veriyorum yiyorlar. ayrıca kalan ekmekleri pideleri vs. de yumuşatıp mamayla karıştırıp verebilirsiniz.

Cookiecan

Hiçbir zararı Olmaz aksine miss olur canlara

Cookiecan

Hiçbir zararı Olmaz aksine miss olur canlara

Cookiecan

Hiçbir zararı Olmaz aksine miss olur canlara