1 Haftalik Annesiz Kedim Agzi Acik Uyuyor

3Ecee3

Merhabalar bundan 3-4 gun once disarda 3 tane yavru kedi gormusyum ilk basta ilgilenmemistim annesi gelir diye ama baktim kedilerden biri olmus ve site sakinleri digerleeide olsun diye cati katina koymus (kedileri buldugumda sirilsiklamlardi ve etrafta annekeri yoktu) bende baktim gelmiyor yavrucaklarda orda olecek veterinere goturdum her seyi yaptik ama maalesef 1 tanesi daha oldu bende sonuncusunun olmesini istemiyorum suanda yaklasik olarak 10 gunluk ama bir sorun var uyurken agzi acik uyuyor ve bazen miyavlamaya calisip sadece agzini haraket ettiriyor ses cikartamiyor napmaliyim acil yardim lazim:(

4 CEVAP

Enidaesin

Benim yavrularımın birinde de aynı sorun vardı, başta sağlıklıydı daha sonra annesini emmemeye başladı ben besliyorum mamayı yutmuyor. Veteriner de küçük olduğu için müdahele edemeyecğini söyledi bi çözüm bulabildin mi acaba

3Ecee3

Enidaesin sokaktan buldugum kedi 1 haftalik suanlik saglikli insallah boyle devam eder ve buyur bazen agzi ack uyyor bazen uyumuyir anlayamiyorum eger devam ederse veterinere gidicem internette arastirdifimda buhar yontemi tarzi bisi okumustum yavru kedilerde ,
Ona bakabilirsin ;(

Enidaesin

Teşekkür ederim, umarım sağlıklı büyür bebişler

merhaba. kedinin nefes almasında bir sorun olabilir. bence geç olmadan vete götürün. umarım bir sorunu yoktur.