Tuvalet Eğitimi Nasıl Öğretilmeli Ve Nasıl Öğretmemiz Gerekir Nasıl Oyun Oynayabiliriz Yavru Kopekle

  1. Liste maddesini girin### Başlıkyavru kopeklerin dişkeri kaşınırmı

  • kopeklerde tuvalet eğitimi ne zaman öğretilmelidir
    Otur kalk komutları ne zaman öğretilir

1 CEVAP

dksahmat

tuvalet egitimi köpekden köpek e deyişiyor. ama en önemlisi eve ilk geldiyi saat den başlamak
1.si köpek ilk geldiyi gibi dogrudan evin heryerinde gezmemeli çünki heryer ona tuvalet alanı gibi görünüyor belli bi sınır koyun köpek e ve bi yer belirleyin her mamasından 10 dk sonra ( zaten hal ve hareketden anlarsınız ) o belirlediyiniz alana götürüp bırakın ve bunu rutin bi halle 1 hafta yapınız sonra gözlem lemeye baslayınız mamasından sonra tuvaleti geldiyinde o alana gidiyorsa işlem basarılı yok gitmeyipde baska bi yere gidiyorsa aynı işleme devam ediniz. bu belirlediyiniz alnda gazte veya büyük yaşlı pet lerinden kullanınız.