Acil Sut Anne Lazim :(

3Ecee3

Merhabalar 1 haftalik annesi tarafindan reddedilmis yavru kedimiz var olmesini istemiyoru,mama ile besliyoruz elimizden geldigince bakiyoruz ama anne sutune ihtuyaci var acil yardim lazim bildiginiz sut anne kedi varsa lutfen bize ulasin yer girne mahallesinde detaylar icin bana mesaj atarsaniz sevinirim :)

1 CEVAP

3Ecee3

Merhabalar detay yazmayi unutmusum iletisime gecmek isteyenler
[email protected] dan bana ulasabilir ordan adresimi veririm aydinda yasiyorum :)