Kedim Çişini Kuma Yapmıyor.

omerkoyuncu

Merhabalar, kedim 2 aylık, çişini halıya yapıyor. Kumuna götürüp bırakıyorum.Kakasını yapıyor.Çişini yapmıyor. Bir sonraki seferde de aynı şekilde oluyor.Yani çişini kuma yapmıyor. Kuma yapmasını nasıl sağlayabilirim?

3 CEVAP

Onu oradan ayırmayın kakasını yaptıktan sonra onu orada tutun tam ciş yapacakken onu kumuna götürün yavru olduğu için şimdiden alıştırın derim

mia1598

Daha yavru olduğu içindir . Kediden kediye değişiyor biz kedimizi eve getirdiğimiz ilk günden öğrenmişti. Ama arkadaşımın kedisi bir süre eve yapmıştı . birkaç kereden sonra alışır.

Tospikk

Benim kedimde aynıydı öğretene kadar cnm çıktı