Mama Değişimi

Enidaesin

Evde 4 kedim var birisi hariç diğerleri mama konusunda çok seçici mamadan hemen sıkılıyorlar sürekli değişim yapmak da istemiyorum önerebileceğiniz çok yüksek fiyatlı olmayan her kedinin sevwbileceği mama var mı acaba daha yeni reflex aldım ilkinde çok güzel yediler sonra hemen sıkıldılar

3 CEVAP

3Ecee3

Kedinin turleri ne acaba turlerine gore degisebilir benim 2 yasinda kedim var reflex tavuklu kedi mamasi veriyorum yiyo onun disinda royal canin var onun ucuz fiyatli mamalari var onlardan alabilirsin veya odul mamalari verebilirsin birkac kez :-)

Enidaesin

1 tekir 2 smokin 1 de calico kedim var. İlk yemede hepsi güzel yiyor sonra sıkılıyorlar

optimeal
anatolian
hills deneyebilirsiniz