Virbac Kedi Maması

Seashell

Mama değişimi yapmak istiyorum virbac veterinerlerde satılan kedi mamasıymış güvenli içeriğe sahip olduğu söyleniyor. Kullanan var mı acaba

4 CEVAP

Cemalchief

Ben kullanıyorum 1 senedir. Memnunum

dilanbulent

Virbac piyasada alınabilecek en kaliteli mamaların başında geliyor bana kalırsa. Ve evet sadece veteriner kliniklerinde satışı yasaldır, firma böyle istiyor. Petshoplarda bile satılmaz.

MiaHanim35

Kesinlikle alınabilecek en iyi mamalardandır.1.5yıldır kullanıyoruz ve çok memnunuz 👍

MiaHanim35

Kesinlikle alınabilecek en iyi mamalardandır.1.5yıldır kullanıyoruz ve çok memnunuz 👍