Virbac Mama Kullanan Var Mi?

yagmurryamaan

Merhaba arkadaşlar virbac mama kullanan ve seven var mi kedi mamasi arastirmasi yapiyorum.Onerileriniz varsa söylerseniz mutlu olurum

6 CEVAP

dilanbulent

Virbac piyasada alınabilecek en kaliteli mamalardan biridir. Tek sıkıntısı şu, bazı küçük şehirlerde bu mamaya ulaşabilmek sıkıntı yaratabiliyor çünkü bu mama sadece veteriner kliniklerinde satılıyor. Firmanın kendisi istiyor ki sadece veteriner kliniklerinde satılsın, petshoplarda dahi satışı yasak. Bazı küçük şehirlerde de satışını yapan 1-2 tane veteriner kliniği olabiliyor :) O yüzden mamanın çok az kalmasını beklemeden almak lazım, eğer almayı unutup son dakika almaya çalışırsanız sıkıntı çıkabilir :D

dilanbulent

Hayır firma tarafından sadece veteriner kliniklerinde satışı var. İnternette veya petshoplarda bulursanız asla almayın, yasak çünkü. Mamada bir sıkıntı çıksa Virbac asla yardımcı olmaz legal almadığınız için. Firma özellikle sadece veteriner kliniklerinde satışına izin veriyor.

Okan3439

Ben 6ay kadar kullandım kullandığım sırada kedim çok su içmeye başladı bu olumlu birşey ama genel anlamda mama bize yaramadı tüylerde kepeklenme ve cansızlık dökülme sorunu yaşadım mevsimsel dökülmelerden bahsetmiyorum içeriğinde taze et yok malesef bu olumsuz bir durum şuan farklı bir mamaya geçiş yaptık

yagmurryamaan

Teşekkür ederim sevgili @dilanbulent internette bulma şansımız yok mu?

Mini2019

Ben kullanıyorum. Sorunsuz bir mama

MiaHanim35

Yaklaşık 1.5 yıldır virbac somonlu mamayı kullanıyoruz.Gayet kaliteli ve içeri temiz bir mama tavsiye ederim.Tüyleri pamuk gibi ve mevsim geçişleri harici tüy dökümü yok denecek kadar az.Beğenmemesi durumunda iade olayı da var sanırım yeme garantili bir mama.