Kedimin Yanağında Yara Gibi Bi Şey Çıktı Lütfen Yardım

junie

Merhaba, yakın zamanda yer değişikliği yaşamadı veya mamasını hiç değiştirmedik. Kendi tırnağıyla yaptı sandım ama öyle bir şey değil sanırım. İç dış parazitini de 3 ay oluyor yaptıralı. Veterinerler açılınca götüreceğim ama sizce ne sebep olmuş olabilir. Enerjisi, yemesi içmesi yerinde gayet. Teşekkürler şimdiden.

2 CEVAP

Mini2019

Fotoğraftan pek gözükmüyor. Tırnağa ile yırtmış olabilir mantar olabilir bir yere çarpmış olabilir.

Bir kulak pamuğuyla gözüne kaçırmadan çok az oksijenli suyla silebilirsiniz.

varsa sarı kantoron yağı sürün 1 hafta da geçer bizde de aynı sorun var sarı kantoron yağı ile geçmeye başladı geçmiş olsun Sevgiler 🩵