Kedimde Mantar Ve Çözüm

SzgnAtk

Merhabalar kedimde ikinci kez mantar hastalığı türedi. İlki daha eve ilk geldiği hafta yavru iken olmuştu. Şimdi kedim2 yaşında. Veterinere götürdüm bana çok astronomik fiyat çıkardılar mantar aşıları deri sağlığı ile ilgili takviyeler vs. Vs. Ben de çözümü internetten aldığın ecosin tabletle buldum. Talimatlara uygun şekilde iki 5 gün arayla iki doz şeklinde uyguladım. Sonucu fotoğraf olarak paylaşıyorum. Bu sorunu yaşayanlar hiç macera aramadan direk ecosin uygulasinlar. Çünkü ne denenirse denensin geçmiyor ecosin uygulamadan. Ecosini sprey şeklinde uygulamak daha iyi sonuç veriyor. Banyo şeklinde olursa tüylerin köküne değmiyor

2 CEVAP

Mini2019

1-2 ay sonra yine çıkar Merak etmeyin.
Veterinerler yol gösteriyor. Önerdikleri Medikal ürünleri boşverin. Sadece mantar türünü belirlesinler. Ona uygun aşıyı 2 doz yaptırın. Bağışıklığını yüksek, stresten uzak tutun. Böylece aşı 1 yıl süreyle koruyucu olur.

GzdeAkbuz

Suyla seyreltilmiş sirke sürün genelde iyi geliyor